Молодіжна Громадська Організація "Ідейна варта"

Контактний центр +38 (044) 232 16 74

ideyna.warta@gmail.com

свідоцтво про державну реєстрацію 0165-2009 Г.О.

Лишити повідомлення

«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Меню сайту
Новини unian.net
Інформери

Курс Валют Информер
Украинских гривен Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Звіт про обсяг виконаної роботи станом на 20 жовтня 2011 року
00:09
Звіт про обсяг виконаної роботи станом на 20 жовтня 2011 року

   Мета молодіжної громадської організації "Ідейна варта" - захист законних прав і інтересів громадян, систематичний моніторинг дотримання норм чинного законодавства, Конституції України й міжнародних угод та оперативне реагування за наданими фактами про правопорушення з боку працівників освітньої сфери, міліції, прокуратури. Одночасно з цим реалізовується проект по створенню власного англомовного електронного ЗМІ з метою репрезентувати нашу державу на міжнародній арені.


Станом на 20 жовтня 2011 року організацією здійснено такий обсяг роботи правозахисного напрямку:

1

У Дніпропетровському національному гірничому університеті ліквідовано додаткову угоду до базового договору про надання освітніх послуг, яка надавала можливість в односторонньому порядку підвищувати вартість платні студентів за навчання.

2

У приватному вищому навчальному закладі "Київський міжнародний університет” внаслідок своєчасного залучення комісії міністерства освіти і науки встановлено ряд правопорушень, про які попереджено адміністрацію ПВНЗ. Призупинено спробу необгрунтовано підвищити суму платні за навчання.

3

У Київському національному інституті прикладних мистецтв і дизайну внаслідок своєчасного реагування юридичного департаменту було звільнено з посади некомпетентного ректора Ляхоцького, який намагався створити штучні умови для зниження рівня акредитації ВНЗ з метою його подальшої приватизації.

4

До перевірки фактів заселення гуртожитку №4 Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова сторонніми особами було залучено Контрольно-ревізійне управління у місті Києві, яке встановило факт підроблення службової документації. З адмінстрації університету стягнуто штраф.

5

Було перевірено законність звільнення директора комунального підприємства "Центральний міський дитячий парк імені Лазаря ГлобиДєдова Бориса Івановича (м. Дніпропетровськ). З'ясовано, що підстав для звільнення Дєдова Б.І. не було. Управління культури і мистецтв Дніпропетровської міської ради поновило його на посаді і звільнило у зв'язку із закінченням строку дії контракту із виплатою компенсації за час вимушеного прогулу. Паралельно через Головне контрольно-ревізійне України було перевірено цільове використання бюджетних коштів нинішнім директором Кравченко Світланою Миколаївною. Порушень на даний момент офіційно не встановлено.

6

У розпорядження організації громадянкою Колєснік Ганною Михайлівною було передано ряд документів, в яких йдеться про порушення співробітником на той часстаршим слідчим Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України) Каліфіцьким Олександром Анатолійовичем статей 364, 365 Кримінального кодексу України. В заяві було також вказано на численні факти психологічного тиску на фігурантів кримінальних справ51492 та 80525 внаслідок чого не було забезпечено об'єктивного розслідування, справу було перекваліфіковано, винні особи залишилися безкарними. Так як фактична база обвинувачення внаслідок зазначених обставин була сфабрикована, у діях Каліфіцького О. А. наявне пряме порушення п.2 статті 372 КК України ("Притягення завідомо невинного до кримінальної відповідальності) . Про це йдеться у матеріалі «Смертельный вояж из камеры в шахту лифта» (газета «Вечерние вести»81 від 8.06.2005р.) та в окремій постанові Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 28.03.2005р. У зв'язку з вищевикладеним та враховуючи інтерес Європейського суду з прав людини, організацією було направлено ряд звернень до ГПУ з питань виконання зазначеної окремої постанови. Проте наші листи залишилися проігнорованими (про що повідомлено Європейський суд) На даний час вивчаються можливості притягнення до кримінальної відповідальності зацікавлених осіб.


7

За зверненням доцента Національного авіаційного університету Глухова Олександра Дмитровича було перевірено законність передачі житлових будинків на вул. Малій Житомирській з комунальної власності приватному товариству "Пантеон-інвест” (рішення про приватизацію зазначеного будинку винесено з порушенням вимог статті 233 Кримінального кодексу України). В результаті прокуратурою міста Києва підтверджено факти порушень і направлено позов до суду.

8

Було перевірено законність спроби знесення будинку за адресою вул. Грушевського, 4б товариством з обмеженою відповідальністю "Грааль”. Прокуратурою викладені доводи перевірено, рішення про передачу будинку призупинено.

9

У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара було зупинено незаконні дії, направлені на виселення студента 3 курсу групи СФ-09-1 спеціальності "Філософія” Попова Івана Андрійовича з гуртожитку.

10

На даний момент з джерел у органах внутрішніх справ у місті Дніпропетровську стало відомо, що у минулому — заступник прокурора Ленінського району міста Дніпропетровська (а нині — працівник Львівської обласної прокуратури) Миколайчук мав статеві стосунки з особою, яка не досягла повноліття (ст. 155 КК України). Одночасно з цим він передав згаданій неповнолітній особі, яка перебувала в нетверезому стані, ключі від власного авто, внаслідок чого трапилась дорожно-транспортна пригода, у якій дівчина загинула (ст.119 КК України). Співробітниками МГО розпочато офіційну перевірку наведених доводів.


Категорія: Новини МГО | Переглядів: 465 | Додав: s_admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МГО "Ідейна варта" 2019


   

Ідея проекту - С. Дяченко

Дизайн і адміністрування сайу - IT-департамент МГО