Молодіжна Громадська Організація "Ідейна варта"

Контактний центр +38 (044) 232 16 74

ideyna.warta@gmail.com

свідоцтво про державну реєстрацію 0165-2009 Г.О.

Лишити повідомлення

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Меню сайту
Новини unian.net
Інформери

Курс Валют Информер
Украинских гривен Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2013 » Листопад » 6 » Звернення голови від 6 листопада 2013 року
16:04
Звернення голови від 6 листопада 2013 року
 Мої вітання, шановні колеги, партнери, гості. 2013 рік став для нашої організації роком істотних змін. Роком дійсно необхідних реформ задля підвищення результативності і створення єдиної, професійної команди. Зокрема, ми змінили основоположні принципи роботи, а отже тепер ми керуємось:
  1. Мобільністю. В нашому розумінні мобільність - це мистецтво командної гри за умови, що кожен співробітник не закріплений стаціонарно у конкретному приміщенні. Саме тому ми вдались до таких змін:
  • Створення системи онлайн-планування і контролю за виконанням персоналізованого обсягу роботи. За допомогою веб-сервісу wunderlist.com ми готуємо окремий індивідуальний план роботи для кожного і надаємо можливість відмічати успішно виконані завдання для електронної звітності на кінець чергового місяця. 
  • Відкриття електронного архіву документів у стадії "На розгляді" для забезпечення оперативного вивчення матеріалів у разі настання такої потреби а також задля додавання отриманої кореспонденції, що має пряме відношення до розгляду справи.
  • Відкриття інтранет-порталу організації для доступу до навчально-методичної літератури, корисним посиланням, внутрішнього телефонного довідника та необхідних для роботи бланків. Також в інтранет-порталі є розділ оперативних новин, де кожен може оповістити про зафіксовані ним порушення прав і свобод людини та додати ілюструючий матеріал. 
  • Введення в обіг форми пріорітет-анкети, завдяки якій кожен активіст може ознайомитися з поточними проектами, запропонувати власні ідеї та виставити оцінки пріорітетності - перша оцінка пріорітету в цілому, друга - ступінь особистої зацікавленості в реалізації даної програми. Внутрішні рейтинги проектів публікуватимуться в інтранет-порталі.
  2. Оперативністю. Відтепер щойно отримавши повідомлення про вчинене правопорушення правління формує виїзну групу для збору інформації на місці події. Після цього на окремому засіданні формується план реагування.

  3. Особистісним розвитком. Організація створює належні умови для підготовки професійних кадрів для своєї роботи в частині організації навчання, обміну досвідом з європейськими і українськими організаціями, неформальних зустрічей з метою побудови дружньої, цілеспрямованої команди.

  4. Системністю. Ми розуміємо, що окрім локального реагування на ситуації, що виникли, треба докладати зусилля для їх вирішення на системному рівні. Саме тому сьогодні нашою командою готується текст законопроекту "Про студентські гуртожитки вищих навчальних закладів комунальної форми власності" та деякі зміни до нормативно-правових актів, що регулюють роботу центрів зайнятості населення. Окрім того ми готуємо контент-аналіз угоди про асоціацію з ЄС з метою надання суспільству всебічної, об'єктивної і прозорої інформації щодо змін, яких слід очікувати внаслідок її підписання. 

   5. Гласністю. Відтепер інформація про розгляд кожного окремого питання, вжиті заходи, проекти та статус їх виконання громадськість буде поінформовано шляхом розміщення інформації на веб-ресурсі організації в розділі "Новини МГО". В розділі "Співробітники МГО" можна буде отримати коротку біографічну довідку по кожному активісту. Ми робимо крок назустріч повній відкритості.

   6. Позапартійністю. Організація не співпрацює і не сприяє реалізації статутної діяльності політичних партій. Ми не бачимо сенсу в проведенні чисто декларативних переговорів, підписанні юридично нікчемних папірців та участі у заходах політичного характеру, що лише заважають заощаджувати наш час. Сьогодні ми проводимо переговори щодо можливого фінансування з нашими представниками у Польщі і Канаді. В нас є окремі партнери, які підтримують нас організаційно. Зокрема, я є учасником програми "Декларації без декорацій", ініційованої "Transparency International Україна". Підтримка даної програми означає роботу в антикорупційному напрямку. Ми прагнемо до максимальної незалежності і свободи у виборі власних партнерів.

 Резюмуючи зміни, хочу подякувати усім, хто поруч. Залишилось ще трохи, і в нас все вийде. Тож головне - вірити у власні сили і докладати зусиль для того, щоб наша віра не виявилася марною.

З повагою, Сергій Дяченко, голова МГО "Ідейна варта"
Категорія: Новини МГО | Переглядів: 312 | Додав: sdyachenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
МГО "Ідейна варта" 2019


   

Ідея проекту - С. Дяченко

Дизайн і адміністрування сайу - IT-департамент МГО