Молодіжна Громадська Організація "Ідейна варта"

Контактний центр +38 (044) 232 16 74

ideynavarta@ukr.net

свідоцтво про державну реєстрацію 0165-2009 Г.О.

Лишити повідомлення

«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Меню сайту
Новини unian.net
Інформери

Курс Валют Информер
Украинских гривен Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

 


Основні стратегічні засади функціонування МГО "Ідейна варта"

 

 1. Права людини, визначені національним законодавством і міжнародними нормативно-правовими актами - мають бути забезпечені державою в повному обсязі. Зокрема - шляхом ефективного захисту законних прав і інтересів громадян через власні інститути а також превентивну діяльність та удосконалення законодавчої бази України за активної участі громадянського суспільства.
 2. Захист прав і законних інтересів громадян не залежить і не має залежати від того, хто саме виступає порушником. "Ідейна варта" у своїй діяльності уникає і протидіє можливому конфлікту інтересів а також не підтримує дисбалансу в оцінці подій, що виникає чи може виникнути у представників МГО внаслідок формування власних уподобань чи уявлень по відношенню до фігурантів правопорушення та встановлених фактів.
 3. МГО у своїй діяльності не допускає компромісів і спирається лише на факти та всебічну юридичну і аналітичну оцінку подій. Використання неперевіреної інформації виключається. Представники МГО щодо кожного зафіксованого правопорушення інформують компетентні органи для вжиття заходів реагування та сприяють проведенню необхідних процесуальних та інших дій шляхом надання необхідної інформації правоохоронним органам та державним структурам, до компетенції яких віднесено розгляд обставин такого порушення.
 4. МГО "Ідейна варта" детально вивчає ситуацію, що складається із захистом національних інтересів України та національної ідентичності, вивчає прийняті рішення у вказаних сферах і повідомляє про результати моніторингу а також долучається до правозахисної діяльності, якщо буде виявлено порушення норм і вимог законодавства при прийнятті посадовими особами істотних рішень, що впливають на формування державної політики.
 5. МГО нетерпима до будь-яких спроб можливого тиску та/або маніпуляцій по відношенню до представників організації, які здійснюють моніторинг і правозахисну діяльність, визначену Статутом організації.

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Що ми робимо?
 

 Мета молодіжної громадської організації "Ідейна варта" - захист законних прав і інтересів громадян, систематичний моніторинг дотримання норм чинного законодавства, Конституції України й міжнародних угод та оперативне реагування за наданими фактами про правопорушення з боку працівників освітньої сфери, міліції, прокуратури. 

 

“Ідейна варта” це:

 1. безкоштовні юридичні консультації

 2. юридичний і інформаційний супровід

 3. надання соціальної допомоги (спільно із партнерами)

 4. досудова підготовка документів

 5. громадські інспекції по наданим даним стосовно порушень прав людини, створення інтерактивної мапи

 6. Представництво та лобіювання законних інтересів (адвокасі)

 7. підготовка аналітичних зведень та журналістських розслідувань

 8. організація тренінгів, семінарів

 9. проектна діяльність

 10. юридичний аналіз документів, надання юридичних висновків

 11. Законотворча діяльність

 12. Інформаційно-видавнича, аналітична діяльність

 13. Реалізація культурно-освітніх програм


 

 

 

 

Установчі документи

 

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

   

 

   
МГО "Ідейна варта" 2023


   

Ідея проекту - С. Дяченко

Дизайн і адміністрування сайу - IT-департамент МГО