Молодіжна Громадська Організація "Ідейна варта"

Контактний центр +38 (044) 232 16 74

ideyna.warta@gmail.com

свідоцтво про державну реєстрацію 0165-2009 Г.О.

Лишити повідомлення

«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Меню сайту
Новини unian.net
Інформери

Курс Валют Информер
Украинских гривен Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

 

  Сьогодні ми знову опинилися біля витоків державотворення. Ціною людського життя ми вкотре були вимушені доводити власну позицію та відстоювати істинну незалежність, за яку гинули цілі покоління із вірою у нас - що ми продовжимо шлях розбудови дійсно демократичної держави і займемо гідне місце у європейській спільноті, та не втратимо при цьому самоідентичності і залишимось єдиними і неподільними. І непохитними у своїх устремліннях.

"Украинцы, простите нас. Мы здесь ни при чем" - лунає на площі в Москві. Людей заштовхують у міліцейські автобуси. Проте і там ми встигли пробудити свідомість. Вказати, що замість адаптації і пристосовування до реалій є інший шлях - шлях докорінної зміни системи і перегляду цінностей. Свобода, неначе епідемія, може розповсюдитись і на територію сусідньої держави. Ось, чого бояться тамтешні керманичі. Що люди зможуть згуртуватися і дати рішучу відсіч брехні і недолугій політичній лінії.

В нас є ще один шанс. Зібрати всю силу і всю мужність і діяти. І лише тоді ми зможемо пишатися вистражданою болем і кров'ю незалежністю. У новій країні, де всі ми відчуємо: ми - частка українського народу, яка має права і обов'язки і здатна захищати власні інтереси зберігаючи автономію від проявів інформаційної агресії і військового втручання у внутрішні справи. Ми змусили інших повірити в нас. Відтепер в очах спільноти ми постаємо як якісно новий, самостійний гравець. Відповідальність за збереження такого порядку лежить на кожному з нас. Сьогодні у зоні проведення АТО гинуть найкращі, порушуючи повсякчас принципи природнього відбору - сильні дають можливість вижити слабшим. Дають шанс змінитися - слабшим. Проте замість реальних змін ми фіксуємо чималу кількість порушень. Відтепер наш колектив переходить до систематичної роботи. Нами підготовлено декілька законопроектів, зокрема  - "Про політичну відповідальність", ми долучаємось до незалежного аудиту використання коштів державного бюджету та до моніторингу декларацій чиновників задля виявлення невідповідностей і вжиття заходів правового характеру. Очищення влади і державних структур насправді ще тільки починається.

Резюмуючи: ми - на початку шляху, і маємо з гідністю пройти його до кінця. 

 

Сергій Дяченко, голова правління

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Що ми робимо?
 

 Мета молодіжної громадської організації "Ідейна варта" - захист законних прав і інтересів громадян, систематичний моніторинг дотримання норм чинного законодавства, Конституції України й міжнародних угод та оперативне реагування за наданими фактами про правопорушення з боку працівників освітньої сфери, міліції, прокуратури. 

 

“Ідейна варта” це:

 1. безкоштовні юридичні консультації

 2. юридичний і інформаційний супровід

 3. надання соціальної допомоги (спільно із партнерами)

 4. досудова підготовка документів

 5. громадські інспекції по наданим даним стосовно порушень прав людини, створення інтерактивної мапи

 6. Представництво та лобіювання законних інтересів (адвокасі)

 7. підготовка аналітичних зведень та журналістських розслідувань

 8. організація тренінгів, семінарів

 9. проектна діяльність

 10. юридичний аналіз документів, надання юридичних висновків

 11. Законотворча діяльність

 12. Інформаційно-видавнича, аналітична діяльність

 13. Реалізація культурно-освітніх програм


 

 

 

 

Установчі документи

 

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

   

 

   
МГО "Ідейна варта" 2019


   

Ідея проекту - С. Дяченко

Дизайн і адміністрування сайу - IT-департамент МГО