Молодіжна Громадська Організація "Ідейна варта"

Контактний центр +38 (044) 232 16 74

ideyna.warta@gmail.com

свідоцтво про державну реєстрацію 0165-2009 Г.О.

Лишити повідомлення

Меню сайту
Новини unian.net
Інформери

Курс Валют Информер
Украинских гривен Украинская гривна - валюта Украины
(EUR)//-//
(USD)//-//

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Співробітники

Іванченко Володимир Валентинович


Посада: Радник голови, керівник правозахисного департаменту
Телефон: -
Mail: -
Site: -

Особисті дані, освіта: народився 23.05.1986 року у м. Києві. Закінчив середню загальноосвітню школу № 181 м. Києва. У вересні 2004 р. вступив на історичний факультет Національного педагогічного університету
ім. М. Драгоманова, де у червні 2008 р. отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Історія та суспільствознавство».
У вересні 2008 р. вступив до магістратури Інституту історичної освіти НПУ ім. М. Драгоманова, закінчивши яку у червні 2009 р. отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Історія та суспільствознавство».

З жовтня 2009 року прикріплений здобувачем наукового ступеню кандидата історичних наук у Центрі дослідження українсько-польських відносин Інституту українознавства ім. І. Крипякевича НАН України.

Автор книг «Квітка у червоному пеклі. Життєвий шлях Людмили Фої». Вид-во «Літопис УПА», серія «Події і люди». Торонто-Львів, 2009 р. 128 ст, «Життєвий шлях Галини Голояд – Марти Гай» (у співавторстві з О. Іщуком). Вид-во «Літопис УПА», серія «Події і люди». Торонто-Львів, 2010 р. 128 ст, «Діяльність ОУН та УПА на центрально-східних та південних українських землях». азом із О. Пагірєю). Вид-во «Літопис УПА», Нова серія. Торонто-Київ, 2011 р. 1160 ст, та 10 статей на історичну тематику, опублікованих в Україні та Канаді.

Досвід роботи: протягом 2007 року працював керівником освітнього проекту у Всеукраїнській молодіжній громадській організації «Студентське братство».

29 грудня 2008 р. прийнятий на роботу на умовах трудового договору головним спеціалістом до Служби безпеки України. Презентував спільну виставку Галузевого державного архіву Служби безпеки України та Центру дослідження визвольного руху «УПА. Історія нескорених» у Вінниці, Херсоні, Рівному та Кіровограді. Неодноразово виступав в українських та зарубіжних засобах масової інформації на тематику розсекречення та оприлюднення документів архівів колишнього КДБ УРСР.  5 жовтня 2009 р. вступив на державну службу на посаду консультанта відділу роботи із запитами організацій та зверненнями громадян Служби безпеки України (державний службовець 11 рангу), на якій працював до 18 листопада 2011 р.

З 2012 року заступник голови молодіжної громадської організації «Ідейна варта», куратор правозахисного департаменту МГО. Паралельно є ведучим програми “Історичні діалоги” на всеукраїнському радіо.

Переглядів: 372
МГО "Ідейна варта" 2018


   

Ідея проекту - С. Дяченко

Дизайн і адміністрування сайу - IT-департамент МГО